''muhasebe Ofisi Ve Mükellef Yönetiminin Dönüşümü'' Konulu Eğitim Semineri Düzenlendi

Çorlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Sosyal Etkinlik Komitesi'nin katkıları ve EDM Bilişim ev sahipliğinde düzenlenen ''Muhasebe Ofisi ve Mükellef Yönetiminin Dönüşümü'' konulu eğitim semineri, 05 Aralık 2023 Salı günü gerçekleştirildi. Oda'mız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayşe Eroğlu'nun şehir dışı programı dolayısıyla katılamadığı seminerde Oda'mızı, Yönetim Kurulu Sekreteri Sayın Burcu Bayındır ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Erdal Bilmem temsil ettiler. Özel bir işletmenin konferans salonunda düzenlenen eğitim seminerine, yaklaşık 50 meslek mensubu katıldı.

EDM Bilişim ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik ve seminer programı, saat 09.30'da gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonu ile başladı. Akabinde, eğitim seminerininin gerçekleştirileceği konferans salonuna geçildi. Eğitim seminerinin açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Sekreteri'miz Sayın Burcu Bayındır, ''Kıymetli üstatlarım, değerli meslektaşlarım ve sevgili konuklarımız! Oda'mız Sosyal Etkinlik Komitesi'nin katkıları ve EDM Bilişim ev sahipliğinde düzenlenen ''Muhasebe Ofisi ve Mükellef Yönetiminin Dönüşümü'' konulu eğitim semineri, hepiniz hoş geldiniz! Hızlı bir teknolojik gelişim ve elektronik dönüşüm yaşadığımız bir dönemde, gerçekleştirmekte olduğumuz bilgilendirme seminerinin, Oda Üyeleri'mize fayda sağlayacağı inancındayım. Sözü fazla uzatmadan EDM Bilişim KEP ve E-İmza Servisleri Direktörü Sayın Ahmet Soyseven'e bırakıyor ve hepinize saygılarımı sunuyorum.'' dedi.

Oda'mız Yönetim Kurulu Sekreteri Sayın Burcu Bayındır'ın yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen EDM Bilişim KEP ve E-İmza Servisleri Direktörü Sayın Ahmet Soyseven; ''E-Fatura Fiş Aktarımı'', ''Banka/POS Fiş Aktarımı'', ''Mali Mühürsüz E-Defter'', ''E-Defter GİB 2. Nüsha Aktarımı'', ''E-Beyanname Yönetimi'', ''E-Tebligat Yönetimi'', ''E-Mutabakat Yönetimi'', ''E-Bordro Yönetimi'', ''Mükellefi Ücretsiz 100 Kontör ile Başlat'', ''Mükellefi Ücretsiz Ön Muhasebe ile Başlat'' ve ''Sınırsız Ücretsiz E-SMM'' alt konu başlıklarına ilişkin detaylı açıklamalarda bulundu.

Oda'mız üyeleri tarafından iletilen soruların tek tek yanıtlandığı eğitim semineri, saat 12.00 sularında sona erdi.

Diğer Paylaşımlar