Çorlu Smmm Odasi İle Çorlu Myo Arasinda, Mesleki Eğitim Protokolü İmzalandi

Çorlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Çorlu Meslek Yüksekokulu (MYO) arasında, ''İşletmede Mesleki Eğitim'' Protokolü imzalandı.

17 Kasım 2022 Perşembe günü, saat 11.00'da düzenlenen ve Çorlu SMMM Odası'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen İşletmede Mesleki Eğitim Protokolü İmza Töreni'ne; Tekirdağ NKÜ Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Sayın Abdullah Yinanç, Çorlu SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayşe Eroğlu, Tekirdağ NKÜ Çorlu Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Bölüm Başkanı Doçent Dr. Sayın Teoman Akpınar, Çorlu SMMM Odası Yönetim Kurulu Sekreteri Sayın Burcu Bayındır, Tekirdağ NKÜ Çorlu Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Sayın Metin Badem ve Öğretim Görevlisi Sayın Ümmühan Kalay katıldılar. Protokolü, Tekirdağ NKÜ Çorlu Meslek Yüksekokulu adına Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Sayın Abdullah Yinanç ile Çorlu SMMM Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayşe Eroğlu imza altına aldılar.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nde öğrenim gören Çorlu Meslek Yüksekokulu ''Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı'' ile ''İşletme Yönetimi'' Programı'na kayıtlı öğrencilerin, ''İşyeri Eğitimi'' ve ''İşyeri Uygulaması'' dersleri kapsamında işletmelerde yapacakları mesleki eğitim ile ilgili faaliyet, usul ve esasları kapsayan eğitim protokolü, öğrencilerin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirerek tecrübe kazanmalarına imkân sağlayacak.

İşletmede Mesleki Eğitim Protokolü İmza Töreni, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
Fotograf Galerisi

Diğer Paylaşımlar