AĞUSTOS AYI OLAĞAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

03.08.2022 07:11

Çorlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası 2022 Yılı Ağustos Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Çorlu SMMM Odası hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri tek tek görüşülerek karara bağlandı.

Saat 10.00'da başlayan ve yaklaşık yedi saat süren toplantıda; Yönetim Kurulu Başkanı'mız Sayın Ayşe Eroğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı'mız Sayın Erol İlhan, Yönetim Kurulu Sekreteri'miz Sayın Burcu Bayındır, Yönetim Kurulu Saymanı'mız Sayın Yadigâr Gülşen ve Yönetim Kurulu Üye'miz Sayın Erdal Bilmem hazır bulundu.

2022 Yılı Ağustos Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı'nda, bir de sürpriz kutlama yaşandı. Yönetim Kurulu Üyeleri'miz ve Oda Personeli'miz, Başkanı'mız Sayın Ayşe Eroğlu'nun doğum günü dolayısıyla hazırlanan pastayı takdim ettiler. Beklemediği bu mini organizasyon karşısında oldukça mutlu olduğu gözlenen ve emeği geçen isimlere tek tek teşekkürlerini sunan Eroğlu, yeni çalışma döneminin her açıdan başarılı projelere imza atılmasına vesile olması temennisinde bulunarak mumları üfledi. Toplantıya verilen tatlı ara, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.